Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MONETY ZAGRANICZNE
1183 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1874 HI, Petersburg, złoto 6.56 g, Bitkin 22, minimalne rysy, ale pięknie zachowany egzemplarz, patyna
3 000 zł
2 400 zł
1184 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1875 HI, Petersburg, złoto 6.50 g, Bitkin 23
2 500 zł
2 400 zł
1185 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1876 HI, Petersburg, złoto 6.55 g, Bitkin 24, pięknie zachowane, patyna
3 000 zł
3 600 zł
1186 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1877 HI, Petersburg, złoto 6.54 g, Bitkin 25, bardzo ładnie zachowane, patyna
I-/II+
UNC-/EF+
3 000 zł
2 400 zł
1187 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel pamiątkowy 1859, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Mikołaja I w Petersburgu, Bitkin 567
2 500 zł
1188 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
1 250 zł
1 700 zł
1189 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
rubel 1878 НФ, Petersburg, Bitkin 92, bardzo ładnie zachowany
I-/II+
UNC-/EF+
350 zł
600 zł
1190 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1857 ФБ, Petersburg, Bitkin 51, patyna
150 zł
340 zł
1191 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
połtina 1859 ФБ, Petersburg, Bitkin 97, plamiasta patyna, ale bardzo ładnie zachowana
150 zł
480 zł
1192 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1857 ФБ, Petersburg, Bitkin 55, bardzo ładne, patyna
150 zł
200 zł
1193 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1859 ФБPetersburg, Bitkin 132, wyśmienity stan zachowania
125 zł
440 zł
1194 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
20 kopiejek 1864 НФ, Petersburg, Bitkin 177, wyśmienite, delikatna patyna
100 zł
550 zł
1195 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217
500 zł
1 000 zł
1196 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, na rewersie resztki śniedzi, patyna
400 zł
850 zł
1197 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Bitkin 217, rysy w tle
II-/III+
EF-/VF+
300 zł
700 zł
1198 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
10 rubli 1909 ЭБ, złoto 8.59 g, Kazakov 359, wyśmienite, rzadki rocznik, patyna
2 000 zł
3 200 zł
1199 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1909 ЭБ, złoto 4.30 g, Kazakov 360, wyśmienite, rzadki rocznik, patyna
1 250 zł
2 100 zł
1200 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896 (А.Г), Petersburg, Kazakov 53
600 zł
1 050 zł
1201 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
rubel koronacyjny 1896 (А Г), Petersburg, Kazakov 54, rzadsza odmiana F U bez kropki, patyna
750 zł
900 zł
1202 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
400 zł
850 zł