Aukcja 41 / 993

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

Józef de Köhler - medal autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Kupcom Miasta Warszawy 1854 r, Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod herbem Köhlera napis poziomy: JÓZEFOWI DE KOHLER B. CZŁONKOWI KOMMISSYI UTWORZENIA DŁUGU KRAIOWEGO RADCY HANDLOWEMU ... i data 1854, całość w wieńcu dębowym, H-Cz. 3908 R, brąz 60,5 mm, patyna

Numer: 993
Opis: POLSKA. Józef de Köhler - medal autorstwa Harta na piętnastolecie przewodnictwa Kupcom Miasta Warszawy 1854 r, Aw: Głowa w prawo, poniżej sygn., Rw: Pod herbem Köhlera napis poziomy: JÓZEFOWI DE KOHLER B. CZŁONKOWI KOMMISSYI UTWORZENIA DŁUGU KRAIOWEGO RADCY HANDLOWEMU ... i data 1854, całość w wieńcu dębowym, H-Cz. 3908 R, brąz 60,5 mm, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 154