Aukcja 41 / 992

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego sygn. C.Radnitzky, Aw: Rolnicy w polu na tle starej panoramy Krakowa, w odcinku napis

Numer: 992
Opis: POLSKA. medal nagrodowy Cesarsko-Królewskiego Towarzystwa Gospodarczo-Rolniczego Krakowskiego sygn. C.Radnitzky, Aw: Rolnicy w polu na tle starej panoramy Krakowa, w odcinku napis; SZCZĘŚĆ BOŻE!, Rw: W wieńcu z liści, zbóż i kwiatów napis poziomy: UMIEJĘTNEJ I WYTRWAŁEJ PRACY ..., na rancie napis: J.C.W. ARCYKS. ALBRECHTOWI, H-Cz. 8012, brąz 62 mm
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 221