Aukcja 41 / 725

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  LITERATURA

Ferdinand Friedensburg - 1) Codex Diplomaticus Silesiae, tom XIII, Breslau 1887 r, oraz 2) Codex Diplomaticus Silesiae tomy XXIII i XXIV, Breslau 1904 r i 1908 r, łącznie dwie pozycje

Numer: 725
Opis: Ferdinand Friedensburg - 1) Codex Diplomaticus Silesiae, tom XIII, Breslau 1887 r, oraz 2) Codex Diplomaticus Silesiae tomy XXIII i XXIV, Breslau 1904 r i 1908 r, łącznie dwie pozycje; pozycja 1 zawiera 434 strony i 17 tablic, na ostatniej stronie dedykacja dla profesora Przyborowskiego, której autorem jest prawdopodobnie Friedensburg, książka znalazła się również w księgozbiorze Gupieńca, Strzałkowskiego i Kokocińskiego, bardzo ładna oprawa w półskórek z marmurkiem ze złoceniami; pozycja 2 zawiera 313 stron, 2 tablice oraz obszerny indeks, na wewnętrznej stronie tytułowej pieczęć Rządowej Biblioteki w Opolu i numer katalogowy, oprawa w płótno lakierowane i marmurek, lekko zniszczone rogi, ale dość ładnie zachowane
Stan: ,
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1157