Aukcja 41 / 1063

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

Józef Piłsudski - niesygnowany medal wybity w Wielkiej Brytanii na 20 lecie śmierci marszałka 1955 r, Aw: Głowa w lewo i napis w otoku JÓZEF PIŁSUDSKI - PIERWSZY MARSZAŁEK POLSKI, Rw: W wieńcu laurowo- dębowym szabla i buława oraz napis 20 - 1935 - 1955 ROCZNICĘ ZGONU, srebro 51 mm, 68.04 g, patyna, zatarcie na rancie

Numer: 1063
Opis: POLSKA. Józef Piłsudski - niesygnowany medal wybity w Wielkiej Brytanii na 20 lecie śmierci marszałka 1955 r, Aw: Głowa w lewo i napis w otoku JÓZEF PIŁSUDSKI - PIERWSZY MARSZAŁEK POLSKI, Rw: W wieńcu laurowo- dębowym szabla i buława oraz napis 20 - 1935 - 1955 ROCZNICĘ ZGONU, srebro 51 mm, 68.04 g, patyna, zatarcie na rancie
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 900 zł
Ilość odsłon: 1028