Aukcja 41 / 1063
USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Józef Piłsudski - niesygnowany medal wybity w Wielkiej Brytanii na 20 lecie śmierci marszałka 1955 r, Aw: Głowa w lewo i napis w otoku JÓZEF PIŁSUDSKI - PIERWSZY MARSZAŁEK POLSKI, Rw: W wieńcu laurowo- dębowym szabla i buława oraz napis 20 - 1935 - 1955 ROCZNICĘ ZGONU, srebro 51 mm, 68.04 g, patyna, zatarcie na rancie
Numer: | 1063 |
Opis: | POLSKA. Józef Piłsudski - niesygnowany medal wybity w Wielkiej Brytanii na 20 lecie śmierci marszałka 1955 r, Aw: Głowa w lewo i napis w otoku JÓZEF PIŁSUDSKI - PIERWSZY MARSZAŁEK POLSKI, Rw: W wieńcu laurowo- dębowym szabla i buława oraz napis 20 - 1935 - 1955 ROCZNICĘ ZGONU, srebro 51 mm, 68.04 g, patyna, zatarcie na rancie |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 14-11-2009 |
Cena szacunkowa: | 300 zł |
Cena wywoławcza: | 240 zł |
Cena wylicytowana: | 900 zł |
Ilość odsłon: 1154