Aukcja 41 / 1046

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

Setna Rocznicę Powstania Listopadowego - medal projektu St. Repety 1930 r, Aw: W ośmiokącie poziomy napis, na dole z prawej sygn. Wabia Wabiński, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną, Strzałkowski 664, mosiądz 55 mm, ładna patyna

Numer: 1046
Opis: POLSKA. Setna Rocznicę Powstania Listopadowego - medal projektu St. Repety 1930 r, Aw: W ośmiokącie poziomy napis, na dole z prawej sygn. Wabia Wabiński, Rw: Postacie dwóch żołnierzy i orzeł w locie z gałązką oliwną, Strzałkowski 664, mosiądz 55 mm, ładna patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 190 zł
Ilość odsłon: 815