Aukcja 41 / 1042

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

Oswald Balzer - medal autorstwa P. Wojtowicza i R. Mękickiego 1928 r, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku OSWALD BALZER, poniżej sygn. i data, Rw: Napis poziomy WIELKIEMU OBYWATELOWI I UCZONEMU ZAŁOŻYCIELOWI TOWARZYSTWA NAUKOWEGO WE LWOWIE RODACY 1928, Strzałkowski 617 R, srebro 60 mm, 115.4 g, na rancie punca Ag 0.900

Numer: 1042
Opis: POLSKA. Oswald Balzer - medal autorstwa P. Wojtowicza i R. Mękickiego 1928 r, Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku OSWALD BALZER, poniżej sygn. i data, Rw: Napis poziomy WIELKIEMU OBYWATELOWI I UCZONEMU ZAŁOŻYCIELOWI TOWARZYSTWA NAUKOWEGO WE LWOWIE RODACY 1928, Strzałkowski 617 R, srebro 60 mm, 115.4 g, na rancie punca Ag 0.900
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 960 zł
Ilość odsłon: 811