Aukcja 41 / 1025

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Karola Czaplickiego z okazji 500. rocznicy pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910 r, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. K. WITOLD, Rw: Scena bitwy i napis w otoku W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM, Strzałkowski 154, brąz srebrzony 50 mm, 49.6 g, patyna

Numer: 1025
Opis: POLSKA. medal autorstwa Karola Czaplickiego z okazji 500. rocznicy pogromu Krzyżaków pod Grunwaldem 1910 r, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi i napis w otoku KROL JAGIEŁŁO - W. K. WITOLD, Rw: Scena bitwy i napis w otoku W 500 ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM, Strzałkowski 154, brąz srebrzony 50 mm, 49.6 g, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 217