Aukcja 41 / 1014

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  MEDALE  POLSKA

Konstanty Górski - medal autorstwa Piusa Welońskiego wykonany w zakładzie Gerlacha i Meissnera w Warszawie 1897 r, Aw: Popiersie w lewo, u dołu sygn., Rw: U góry napis KONSTANTEMU GÓRSKIEMU, w tablicy daty 1872-1897, u dołu WSPÓŁPRACOWNICY WARSZAW. TOW. UBEZP. OD OGN., srebro 55 mm, 69.3 g, patyna

Numer: 1014
Opis: POLSKA. Konstanty Górski - medal autorstwa Piusa Welońskiego wykonany w zakładzie Gerlacha i Meissnera w Warszawie 1897 r, Aw: Popiersie w lewo, u dołu sygn., Rw: U góry napis KONSTANTEMU GÓRSKIEMU, w tablicy daty 1872-1897, u dołu WSPÓŁPRACOWNICY WARSZAW. TOW. UBEZP. OD OGN., srebro 55 mm, 69.3 g, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 14-11-2009
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 804