Aukcja nr 39

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  MONETY ZAGRANICZNE
1164 NIEMCY / RZESZA NIEMIECKA
Saksonia Weimar Eisenach, Wilhelm Ernest 1901-1918, 5 marek 1908, Berlin, 350-lecie Uniwersytetu w Jenie, J. 161, patyna
600 zł
640 zł
1165 NIEMCY / RZESZA NIEMIECKA
Saksonia Weimar Eisenach, Wilhelm Ernest 1901-1918, 3 marki 1910/A, Berlin, J. 162, moneta wybita z okazji zaślubin z Feodorą von Sachsen-Meiningen, patyna
300 zł
340 zł
1166 NIEMCY / RZESZA NIEMIECKA
Schwarzburg Sondershausen, Karol Günther 1880-1909, 3 marki 1909/A, Berlin, J. 170
250 zł
280 zł
1167 NIEMCY / III RZESZA 1933-1945
5 marek 1933/F, Stuttgart, Martin Luther, J. 353, ładne i rzadkie
400 zł
400 zł
1168 NIEMCY / III RZESZA 1933-1945
1 marka 1939/B, Wiedeń, J. 354, rzadkie
500 zł
520 zł
1169 RAGUZA -republika
talar 1767, Aw: Popiersie, Rw: tarcza herbowa, Dav. 1639, piękny stan zachowania
600 zł
520 zł
1170 ROSJA / Piotr I 1682-1725
dienga 1707, Petersburg (Nabiereżnyj Monetnyj Dwor), Bitkin 2725, gruba ciemna patyna
150 zł
220 zł
1171 ROSJA / Katarzyna I 1725-1727
5 kopiejek 1727/H - Ą, Petersburg (Nadbiereżnyj Monetnyj Dwor), Bitkin 275, patyna
250 zł
200 zł
1172 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
2 ruble 1756, Moskwa (Krasnyj Monetnyj Dwor), Aw: Popiersie, Rw: Orzeł dwugłowy, złoto 3.21 g, Bitkin 50 R, Fr. 99, rzadkie i ładnie zachowane
7 000 zł
8 200 zł
1173 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
Okupacja rosyjska Prus Wschodnich, szeląg 1761, Królewiec, Bitkin 802 R1, Schr. 1951 c, patyna
350 zł
1174 ROSJA / Elżbieta 1741-1761
dukat pośmiertny 1761, Petersburg, odbitka w srebrze 3.41 g, Bitkin Ż 838 R
750 zł
600 zł
1175 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1779, Petersburg, Aw: Popiersie, Rw: Orzeł dwugłowy, złoto 1.24 g, Bitkin 115 R, Fr. 135, bardzo ładny
2 500 zł
2 000 zł
1176 ROSJA / Paweł I 1796-1801
rubel 1801/CM - A ą, Petersburg, Bitkin 46, patyna
500 zł
1 150 zł
1177 ROSJA / Paweł I 1796-1801
połtina 1801/CM - OM, Petersburg, Bitkin 61 R, rzadka, patyna
400 zł
1 500 zł
1178 ROSJA / Paweł I 1796-1801
5 kopiejek 1797, Petersburg, Bitkin 28, wyśmienity stan zachowania, patyna
1 000 zł
1179 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1808, î - É, Petersburg, Bitkin 71, rzadki, nierównomierna patyna
2 000 zł
1180 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1818, Ź -ë, Petersburg, Bitkin 123, nierównomierna patyna
400 zł
640 zł
1181 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1819, Petersburg, Bitkin 127
500 zł
680 zł
1182 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1822, Petersburg, Bitkin 135, złocista patyna
400 zł
660 zł
1183 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
rubel 1823, Petersburg, Bitkin 137, ładny egzemplarz, tęczowa patyna
600 zł
850 zł