Aukcja 39 / 956

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  MEDALE  POLSKA

Adam Mickiewicz i Józef I. Kraszewski /1885 r.,/, Aw: W okręgu głowa Mickiewicza w lewo i napis ADAM MICKIEWICZ, Rw: W okręgu głowa Kraszewskiego i napis JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, srebro 28.90 g, 30 x 30 mm, H-Cz. 8107 R3, medal autorstwa W.F.Witkowskiego (sygn.WFW), wybity staraniem Michała Monkielewicza w 1885 r., w Warszawie, wyśmienity stan zachowania, rzadki

Numer: 956
Opis: POLSKA. Adam Mickiewicz i Józef I. Kraszewski /1885 r.,/, Aw: W okręgu głowa Mickiewicza w lewo i napis ADAM MICKIEWICZ, Rw: W okręgu głowa Kraszewskiego i napis JÓZEF IGNACY KRASZEWSKI, srebro 28.90 g, 30 x 30 mm, H-Cz. 8107 R3, medal autorstwa W.F.Witkowskiego (sygn.WFW), wybity staraniem Michała Monkielewicza w 1885 r., w Warszawie, wyśmienity stan zachowania, rzadki
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 29-11-2008
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 500 zł
Ilość odsłon: 843