Aukcja 39 / 714

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008

talar 1665, Nysa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, Rw: Św. Jan, w polu data, srebro 26 22 g, F.u.S. 2685, Dav. -, moneta wybita na grubym krążku stemplem półtalara, uszkodzenia na rancie, bardzo ciemna patyna, bardzo rzadki

Numer: 714
Opis: KSIĘSTWO NYSKIE - biskupów wrocławskich / Sebastian z Rostocku 1664-1671. talar 1665, Nysa, Aw: Wielopolowa tarcza herbowa, Rw: Św. Jan, w polu data, srebro 26 22 g, F.u.S. 2685, Dav. -, moneta wybita na grubym krążku stemplem półtalara, uszkodzenia na rancie, bardzo ciemna patyna, bardzo rzadki
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 29-11-2008
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Cena wywoławcza: 4 800 zł
Cena wylicytowana: 16 500 zł
Ilość odsłon: 1217