Aukcja 39 / 1236

USD/PLN: 2.960 | EUR/PLN: 3.760 | data: 29-11-2008
Jesteś w: A39  LITERATURA

Katalogi aukcyjne, L. Mikocki, Münz- und Medaillen-Sammlung, Wiedeń 1850 r, jeden z pierwszych wyśmienitych zbiorów numizmatów polskich sprzedawanych na aukcjach, 3556 pozycji z 4 tablicami, oprawa w płótno z marmurkiem, świetnie zachowana książka z biblioteki Stanisława Herstala

Numer: 1236
Opis: Katalogi aukcyjne, L. Mikocki, Münz- und Medaillen-Sammlung, Wiedeń 1850 r, jeden z pierwszych wyśmienitych zbiorów numizmatów polskich sprzedawanych na aukcjach, 3556 pozycji z 4 tablicami, oprawa w płótno z marmurkiem, świetnie zachowana książka z biblioteki Stanisława Herstala
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 29-11-2008
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 1130