Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  MEDALE
Hoene-Wroński, plakieta sygnowana J AUMILLER 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 24, czyszczona
896 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
400 zł
320 zł
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1928 r., ..
897 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Ratusz w Poznaniu, plakieta niesygnowana, wykonana przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, 1928 r., brąz 90 x 60 mm, Strzałk. 25, rzadka
600 zł
680 zł
zestaw plakiet Ratusz w Poznaniu (1928) i Ostra Brama w Wilnie (1929), obie niesygnowane, wykonane..
898 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
zestaw plakiet Ratusz w Poznaniu (1928) i Ostra Brama w Wilnie (1929), obie niesygnowane, wykonane przez Stefana Rufina Kożbielewskiego, brąz 40 x 27 mm, Strzałk. 25 ..
200 zł
620 zł
899 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Tadeusz Kościuszko, plakieta sygnowana Wł. Gruberski, 1930 r., brąz srebrzony 92 x 62 mm, Strzałk. 39, srebrzenie póżniejsze, rzadka
400 zł
700 zł
Stefan Batory, plakieta niesygnowana, projektu Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej, brąz 90 x 70 mm, nakł..
900 POLSKA / PLAKIETY MENNICY PAŃSTWOWEJ
Stefan Batory, plakieta niesygnowana, projektu Zofii Trzcińskiej-Kamińskiej, brąz 90 x 70 mm, nakład ponad 50 sztuk, Strzałk. 49, rzadka
500 zł
4 100 zł
Ludwik Legnicki 1653-1663, medal owalny autorstwa Johanna Buchheima, Aw: Popiersie, poniżej sygnat.. Ludwik Legnicki 1653-1663, medal owalny autorstwa Johanna Buchheima, Aw: Popiersie, poniżej sygnat..
901 ŚLĄSK
Ludwik Legnicki 1653-1663, medal owalny autorstwa Johanna Buchheima, Aw: Popiersie, poniżej sygnatura I.B., w otoku napis LUDOVICUS DUX SILESIAE LIEGNICENS BREG & GOL..
35 000 zł
Fryderyk II Wielki 1740-1786, -medal Hołd Śląska 1741, Aw: Popiersie króla w prawo, w otoku napis .. Fryderyk II Wielki 1740-1786, -medal Hołd Śląska 1741, Aw: Popiersie króla w prawo, w otoku napis ..
902 ŚLĄSK
Fryderyk II Wielki 1740-1786, -medal Hołd Śląska 1741, Aw: Popiersie króla w prawo, w otoku napis FRIDERICVS BORVSSORVM REX SVPR SILES INF DVX, Rw: Borussia przyjmują..
8 000 zł
8 000 zł
Mikołaj I, medal na pokój z Turcją w Adrianopolu autorstwa H. Gube, 1829 r, Aw: Głowa cara w wieńc.. Mikołaj I, medal na pokój z Turcją w Adrianopolu autorstwa H. Gube, 1829 r, Aw: Głowa cara w wieńc..
903 ROSJA
Mikołaj I, medal na pokój z Turcją w Adrianopolu autorstwa H. Gube, 1829 r, Aw: Głowa cara w wieńcu laurowym w prawo, poniżej sygnatura, w otoku napis, Rw: Mikołaj I ..
500 zł
700 zł
Aleksander I, medal nagrodowy Moskiewskiego Towarzystwa Gospodarstwa Wiejskiego, Aw: Popiersie Ale.. Aleksander I, medal nagrodowy Moskiewskiego Towarzystwa Gospodarstwa Wiejskiego, Aw: Popiersie Ale..
904 ROSJA
Aleksander I, medal nagrodowy Moskiewskiego Towarzystwa Gospodarstwa Wiejskiego, Aw: Popiersie Aleksandra I w lewo, wokół wieniec z liści oliwnych i dębowych, Rw: Poz..
400 zł
1 000 zł
905 ROSJA
500 zł
1 050 zł
Aleksander II, medal na uwłaszczenie chłopów 1861 r, Aw: Głowa w prawo niżej sygnatura P M , w oto.. Aleksander II, medal na uwłaszczenie chłopów 1861 r, Aw: Głowa w prawo niżej sygnatura P M , w oto..
906 ROSJA
Aleksander II, medal na uwłaszczenie chłopów 1861 r, Aw: Głowa w prawo niżej sygnatura P M , w otoku napis, Rw: Stojący chłop żegnający się prawą ręką, w polu i poniż..
25 000 zł
33 000 zł
Aleksander III, żeton koronacyjny, Aw: Monogram A III M (Aleksander trzeci Michajłowicz), Rw: Napi.. Aleksander III, żeton koronacyjny, Aw: Monogram A III M (Aleksander trzeci Michajłowicz), Rw: Napi..
907 ROSJA
Aleksander III, żeton koronacyjny, Aw: Monogram A III M (Aleksander trzeci Michajłowicz), Rw: Napis po rosyjsku: koronowany w Moskwie, poniżej data 1883, srebro 26 mm..
125 zł
260 zł
medal nagrodowy, Aw: Popiersie Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis w w.. medal nagrodowy, Aw: Popiersie Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis w w..
908 ROSJA
medal nagrodowy, Aw: Popiersie Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis w wieńcu z owoców i płodów rolnych, Smirnow 1340, srebro 51 mm, 61.79 g..
1 000 zł
2 100 zł
medal nagrodowy, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: W wieńcu z owoców.. medal nagrodowy, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: W wieńcu z owoców..
909 ROSJA
medal nagrodowy, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: W wieńcu z owoców i płodów rolnych napis poziomy, Smirnow 1339, brąz 66 mm, 137.08 g,..
400 zł
420 zł
medal -I olimpiada rosyjska w Kijowie 1913, Aw: Dyskobol, w tle Kijów, w polu napis po rosyjsku; K.. medal -I olimpiada rosyjska w Kijowie 1913, Aw: Dyskobol, w tle Kijów, w polu napis po rosyjsku; K..
910 ROSJA
medal -I olimpiada rosyjska w Kijowie 1913, Aw: Dyskobol, w tle Kijów, w polu napis po rosyjsku; Kijów 1913, Rw: Gałązki laurowe i dębowe, w polu herb Ukrainy, w otok..
400 zł
2 200 zł