Aukcja 35 / 911

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

Dystynktorium Kapituły Katedralnej w Lublinie, XVIII/XIX wiek, krzyż wykonany z mosiądzu złoconego 70 x 65 mm, Orzeł -biała emalia, na rewersie brak medalionu z wizerunkiem Chrystusa, całość mocno uszkodzona ale odznaczenie bardzo ciekawe i rzadkie

Numer: 911
Opis: POLSKA. Dystynktorium Kapituły Katedralnej w Lublinie, XVIII/XIX wiek, krzyż wykonany z mosiądzu złoconego 70 x 65 mm, Orzeł -biała emalia, na rewersie brak medalionu z wizerunkiem Chrystusa, całość mocno uszkodzona ale odznaczenie bardzo ciekawe i rzadkie
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 1 550 zł
Ilość odsłon: 506