Aukcja 35 / 908

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  MEDALE  ROSJA

medal nagrodowy, Aw: Popiersie Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis w wieńcu z owoców i płodów rolnych, Smirnow 1340, srebro 51 mm, 61.79 g, patyna, luksusowy stan zachowania

Numer: 908
Opis: ROSJA. medal nagrodowy, Aw: Popiersie Aleksandra III i Mikołaja II i napis w otoku, Rw: Poziomy napis w wieńcu z owoców i płodów rolnych, Smirnow 1340, srebro 51 mm, 61.79 g, patyna, luksusowy stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 2 100 zł
Ilość odsłon: 344