Aukcja 35 / 1086

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA
« poprzednia :: wróć

Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624 (tablice zamieszczone w kieszeni książki), 224 strony, 19 tablic, Kraków 1884, twarda oprawa - płótno z napisami na grzbiecie, obwoluta

Numer: 1086
Opis: Stanisław hr. Walewski - Trojaki koronne Zygmunta III od 1588 do 1624 (tablice zamieszczone w kieszeni książki), 224 strony, 19 tablic, Kraków 1884, twarda oprawa - płótno z napisami na grzbiecie, obwoluta
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 740 zł
Ilość odsłon: 530