Aukcja 35 / 1084

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA

R. Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, 540 str., twarda oprawa - płótno, ekslibris Juliusza Mękickiego

Numer: 1084
Opis: R. Rybarski - Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, 540 str., twarda oprawa - płótno, ekslibris Juliusza Mękickiego
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 505