Aukcja 35 / 1081

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA

M. Gumowski - Dzieje mennicy krakowskiej, 127 str., 18 tablic, Poznań 1927, twarda oprawa, płótno, rzadkość

Numer: 1081
Opis: M. Gumowski - Dzieje mennicy krakowskiej, 127 str., 18 tablic, Poznań 1927, twarda oprawa, płótno, rzadkość
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł
Ilość odsłon: 524