Aukcja 35 / 1079

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA

M. Gumowski - Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa - półskórek z eleganckim marmurkiem i napisami na grzbiecie, książka zawiera dodatkowo streszczenie w języku rosyjskim i niemieckim

Numer: 1079
Opis: M. Gumowski - Mennica bydgoska, 291 str., 24 tablice, Toruń 1955, twarda oprawa - półskórek z eleganckim marmurkiem i napisami na grzbiecie, książka zawiera dodatkowo streszczenie w języku rosyjskim i niemieckim
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 480 zł
Ilość odsłon: 469