Aukcja 35 / 1076

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA

M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, zeszt I, 233 str., tekst i 41 tablic oprawionych w książkę, Kraków 1939, twarda oprawa - płótno

Numer: 1076
Opis: M. Gumowski - Corpus Numorum Poloniae, zeszt I, 233 str., tekst i 41 tablic oprawionych w książkę, Kraków 1939, twarda oprawa - płótno
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 480