Aukcja 35 / 1075

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
Jesteś w: A35  LITERATURA

F. Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, monety średniowiecznego Śląska, tom 13, 322 str., Wrocław 1888, twarda oprawa - półskórek z napisami na grzbiecie

Numer: 1075
Opis: F. Friedensburg - Codex Diplomaticus Silesiae, monety średniowiecznego Śląska, tom 13, 322 str., Wrocław 1888, twarda oprawa - półskórek z napisami na grzbiecie
Stan: ,
Data sprzedaży: 02-12-2006
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 410 zł
Ilość odsłon: 507