Aukcja 25 / 811

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  ODZNAKI, ODZNACZENIA  POLSKA

odznaka pamiątkowa 14 dywizji piechoty zatwierdzona 6.12.1920 roku. Miecz z nałożonym na głownię Orderem Virtuti Militari ozdobionym gałązką wawrzynu, na jelcu pierwotna nazwa 1.DYW.STRZ.WIELKP., srebro złocone, na odwrocie punce, 54 x 21 mm, emalia niebieska i czarna, na nakrętce napis J.KNEDLER / WARSZAWA, H. Wielecki i R. Sieradzki Wojsko Polskie 1921-1939 Odznaki pamiątkowe piechoty, rzadka

Numer: 811
Opis: POLSKA. odznaka pamiątkowa 14 dywizji piechoty zatwierdzona 6.12.1920 roku. Miecz z nałożonym na głownię Orderem Virtuti Militari ozdobionym gałązką wawrzynu, na jelcu pierwotna nazwa 1.DYW.STRZ.WIELKP., srebro złocone, na odwrocie punce, 54 x 21 mm, emalia niebieska i czarna, na nakrętce napis J.KNEDLER / WARSZAWA, H. Wielecki i R. Sieradzki Wojsko Polskie 1921-1939 Odznaki pamiątkowe piechoty, rzadka
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 520 zł
Ilość odsłon: 710