Aukcja 25 / 1146

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  LITERATURA

M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., 47 str., 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa

Numer: 1146
Opis: M. Gumowski- Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., 47 str., 8 tablic, Kraków 1925, oprawa kartonowa
Stan: ,
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 32 zł
Cena wylicytowana: 32 zł
Ilość odsłon: 454