Aukcja 25 / 1136

USD/PLN: 4.080 | EUR/PLN: 3.750 | data: 27-10-2001
Jesteś w: A25  MONETY OBCE  WĘGRY

dwudukat 1765, Krzemnica, Aw: Postać cesarzowej i napis wokoło, Rw: Madonna z Dzieciątkiem i napis wokoło, odmiana z literami K-B, Fr. 73, Herinek 61, złoto, 6,96 g, drobne uszkodzenie w tle, patyna

Numer: 1136
Opis: WĘGRY. dwudukat 1765, Krzemnica, Aw: Postać cesarzowej i napis wokoło, Rw: Madonna z Dzieciątkiem i napis wokoło, odmiana z literami K-B, Fr. 73, Herinek 61, złoto, 6,96 g, drobne uszkodzenie w tle, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 27-10-2001
Cena szacunkowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena wylicytowana: 1 300 zł
Ilość odsłon: 576