Aukcja nr 21

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
1022 F. Piekosiński- Rozprawy i materiały z dziedziny nauk, odbitka z Herolda Polskiego tom I, zeszyt I, 120 + 32 str., 29 tablic i ilustracje w tekście; zawiera Piekosińs..
200 zł
180 zł
1023 B. Piwocka- Monety piastowskie wykopane w Karczmiskach, 16 str., 4 tablice, odbitka z WNA t.XV 1934 r., oprawa kar- tonowa, ładny egzemplarz
40 zł
52 zł
1024 G. Strieboll- A. Riechmann- Halle- Auktions-katalog XXXVI- Sammlung Gustav Strieboll, Schlesische Münzen und Medaillen, Mai 1926, 138 + 6 str., 42 tablice, reprint be..
200 zł
230 zł
1025 R. Rybarski- Skarb i pieniądz za Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III, 540 str., Warszawa 1939, oprawa kartonowa
80 zł
65 zł
1026 W. Semkowicz i inni- Działalność naukowa Franciszka Piekosińskiego- praca zbiorowa, odbitka z Kwartalnika Historycznego XXII, 104 str., Lwów 1908, oprawa kartonowa
100 zł
105 zł
1027 W. Terlecki- Mennica warszawska, 288 str., ilustracje w tekście, Ossolineum 1970, twarda oprawa
150 zł
1028 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, rocznik 1890, Kraków
150 zł
200 zł
1029 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, nr 1, 2 i 4 rocznik 1891, Kraków
100 zł
80 zł
1030 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, rocznik 1902
150 zł
160 zł
1031 Wiadomości Numizmatyczno-Archeologiczne, nr 11 z rocznika 1918
40 zł
32 zł