Aukcja 21 / 883
USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Honorowy Krzyż Harcerzy z czasów walk o niepodległość ustanowiony 6 lutego 1938 roku i nadawany przez Komisję Główną Harcerzy za udział w walkach o niepodległość, krzyż złocony 36.3 x 36.0 mm, ramiona pokryte czarną emalią, na skrzyżowaniu ramion okrągła czerwono emaliowana tarcza z lilijką, na nakrętce napis W. GONTARCZYK / WARSZAWA MIODOWA 19, T. Sikorski- Harcerskie odznaki honorowe 1916-1989, ładnie zachowany i rzadki
Numer: | 883 |
Opis: | POLSKA. Honorowy Krzyż Harcerzy z czasów walk o niepodległość ustanowiony 6 lutego 1938 roku i nadawany przez Komisję Główną Harcerzy za udział w walkach o niepodległość, krzyż złocony 36.3 x 36.0 mm, ramiona pokryte czarną emalią, na skrzyżowaniu ramion okrągła czerwono emaliowana tarcza z lilijką, na nakrętce napis W. GONTARCZYK / WARSZAWA MIODOWA 19, T. Sikorski- Harcerskie odznaki honorowe 1916-1989, ładnie zachowany i rzadki |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 03-06-2000 |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | 680 zł |
Ilość odsłon: 1533