Aukcja 21 / 883

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  ORDERY ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

Honorowy Krzyż Harcerzy z czasów walk o niepodległość ustanowiony 6 lutego 1938 roku i nadawany przez Komisję Główną Harcerzy za udział w walkach o niepodległość, krzyż złocony 36.3 x 36.0 mm, ramiona pokryte czarną emalią, na skrzyżowaniu ramion okrągła czerwono emaliowana tarcza z lilijką, na nakrętce napis W. GONTARCZYK / WARSZAWA MIODOWA 19, T. Sikorski- Harcerskie odznaki honorowe 1916-1989, ładnie zachowany i rzadki

Numer: 883
Opis: POLSKA. Honorowy Krzyż Harcerzy z czasów walk o niepodległość ustanowiony 6 lutego 1938 roku i nadawany przez Komisję Główną Harcerzy za udział w walkach o niepodległość, krzyż złocony 36.3 x 36.0 mm, ramiona pokryte czarną emalią, na skrzyżowaniu ramion okrągła czerwono emaliowana tarcza z lilijką, na nakrętce napis W. GONTARCZYK / WARSZAWA MIODOWA 19, T. Sikorski- Harcerskie odznaki honorowe 1916-1989, ładnie zachowany i rzadki
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 680 zł
Ilość odsłon: 887