Aukcja 21 / 879

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  ORDERY ODZNACZENIA I ODZNAKI  POLSKA

odznaka Frontu Litewsko-Białoruskiego, na krzyżu z czarną emalią umocowany Orzeł Polski. Na jego piersi czerwono emaliowana tarcza z podwójnym krzyżem jagiellońskim, na odwrotnej stronie krzyża punca SREBRO, napis na nakrętce W.GAJEWSKI GRAWER / WARSZAWA NOWY ŚWIAT 49, 43.5 x 42.3 mm, rzadka

Numer: 879
Opis: POLSKA. odznaka Frontu Litewsko-Białoruskiego, na krzyżu z czarną emalią umocowany Orzeł Polski. Na jego piersi czerwono emaliowana tarcza z podwójnym krzyżem jagiellońskim, na odwrotnej stronie krzyża punca SREBRO, napis na nakrętce W.GAJEWSKI GRAWER / WARSZAWA NOWY ŚWIAT 49, 43.5 x 42.3 mm, rzadka
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 620 zł
Ilość odsłon: 1411