Aukcja 21 / 1012

USD/PLN: 4.440 | EUR/PLN: 4.216 | data: 03-06-2000
Jesteś w: A21  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M. Gumowski-Corpus Nummorum Poloniae, tom I, Monety X i XI wieku, 233 str., 41 tablic, Kraków 1939, oprawa półskórek ze złotymi napisami na grzbiecie, ładny egzemplarz

Numer: 1012
Opis: M. Gumowski-Corpus Nummorum Poloniae, tom I, Monety X i XI wieku, 233 str., 41 tablic, Kraków 1939, oprawa półskórek ze złotymi napisami na grzbiecie, ładny egzemplarz
Stan: ,
Data sprzedaży: 03-06-2000
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 410 zł
Ilość odsłon: 1170