Aukcja 2 / 673

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

J.G. Lehmann - Sammlung von pommerischen Münzen.... zweyter Theil Commission der Real Schule - Berlin 1752, egzemplarz z glossami właściciela zbioru i zamku grafa J.W. Ostena, po wewnętrznej stronie okładki dwa kolorowe ekslibrisy biblioteki zamku w Płotach (Plathe) i fragmenty starej oprawy. Nowa oprawa w półskórek

Numer: 673
Opis: J.G. Lehmann - Sammlung von pommerischen Münzen.... zweyter Theil Commission der Real Schule - Berlin 1752, egzemplarz z glossami właściciela zbioru i zamku grafa J.W. Ostena, po wewnętrznej stronie okładki dwa kolorowe ekslibrisy biblioteki zamku w Płotach (Plathe) i fragmenty starej oprawy. Nowa oprawa w półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: 140 zł
Ilość odsłon: 1776