Aukcja 2 / 672

USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
Jesteś w: A2  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

M. Gumowski - Monety polskie - Warszawa 1924, oprawa półskórek

Numer: 672
Opis: M. Gumowski - Monety polskie - Warszawa 1924, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 23-05-1992
Cena szacunkowa: 8 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena wylicytowana: 20 zł
Ilość odsłon: 1743