Aukcja 2 / 672
USD/PLN: 1.360 | EUR/PLN: 1.640 | data: 23-05-1992
M. Gumowski - Monety polskie - Warszawa 1924, oprawa półskórek
Numer: | 672 |
Opis: | M. Gumowski - Monety polskie - Warszawa 1924, oprawa półskórek |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 23-05-1992 |
Cena szacunkowa: | 8 zł |
Cena wywoławcza: | 6 zł |
Cena wylicytowana: | 20 zł |
Ilość odsłon: 1743