Aukcja 18 / 724

USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999

Francja- waga XIX w., waga szalkowa w pudełku z kompletem odważników 1 dukata, 1/2 franka w złocie, 1 franka w złocie, 1/2 imperiała, 20 franków i 2 franków w złocie, mosiądz, doskonały stan zachowania, (zdjęcie w skali 1:2)

Numer: 724
Opis: Francja- waga XIX w., waga szalkowa w pudełku z kompletem odważników 1 dukata, 1/2 franka w złocie, 1 franka w złocie, 1/2 imperiała, 20 franków i 2 franków w złocie, mosiądz, doskonały stan zachowania, (zdjęcie w skali 1:2)
Stan: ,
Data sprzedaży: 19-06-1999
Cena szacunkowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena wylicytowana: 900 zł
Ilość odsłon: 1391