Aukcja 18 / 724
USD/PLN: 3.880 | EUR/PLN: 4.009 | data: 19-06-1999
Francja- waga XIX w., waga szalkowa w pudełku z kompletem odważników 1 dukata, 1/2 franka w złocie, 1 franka w złocie, 1/2 imperiała, 20 franków i 2 franków w złocie, mosiądz, doskonały stan zachowania, (zdjęcie w skali 1:2)
Numer: | 724 |
Opis: | Francja- waga XIX w., waga szalkowa w pudełku z kompletem odważników 1 dukata, 1/2 franka w złocie, 1 franka w złocie, 1/2 imperiała, 20 franków i 2 franków w złocie, mosiądz, doskonały stan zachowania, (zdjęcie w skali 1:2) |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 19-06-1999 |
Cena szacunkowa: | 600 zł |
Cena wywoławcza: | 480 zł |
Cena wylicytowana: | 900 zł |
Ilość odsłon: 1530