100.000 złotych 16.11.1993; seria AD
wszystkich pozycji: 410 843
89/318
| Sprzedaż: | aukcja stacjonarna (89) |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 89/318 |
| Opis: | III RZECZPOSPOLITA POLSKA (od 1989), 100.000 złotych, 16.11.1993; seria AD, numeracja 2437835; Lucow 1527 (R2), Miłczak 192b, Pick 160a, Szparło L0; wyśmienity egzemplarz w opakowaniu firmy PMG 1920159-009 z oceną 66 EPQ. |
| Stan: | I |
| Cena szacunkowa: | 500 zł |
| Cena wywoławcza: | 400 zł |
| Cena sprzedaży: | 460 zł cena zawiera 15% opłaty aukcyjnej |
| Data sprzedaży: | 18-04-2026 |