Polska, Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski

Cena wylicytowana: 1 300 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 22:07:00
339504
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1918, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro złocone, emalia, 50.8 x 51.7 mm, 28.41 g (ze wstążką)

Cena końcowa: 1 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 403

1)  1 300 zł
2)  1 250 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  900 zł
6)  860 zł
7)  840 zł
8)  760 zł
9)  560 zł
10)  310 zł