Polska, Orzeł Strzelecki

Polska, Orzeł Strzelecki

Polska, Orzeł Strzelecki

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 22:06:40
339813
Opis: Polska, Orzeł Strzelecki, Ostrołukowa tarcza na której Orzeł stojący na tarczy amazonek, na której tarcza z literą S
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ok. 51.2 x 59.2 mm, 0.82 g, niewielkie ubytki

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 151

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł