Rosja, Medal „Za zasługi bojowe”, po 1943

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 22:04:00
339802
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), Medal „Za zasługi bojowe”, po 1943, litery CCCP, niżej ЗА / БОЕВЫЕ / ЗАСЛУГИ, niżej skrzyżowane karabin i szabla, na stronie odwrotnej wybity numer 666794
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 32.2 mm, 18.26 g, uszkodzenia lakieru, brak wstążki
Literatura: Sańko s. 141

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 165

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  80 zł
4)  44 zł
5)  38 zł
6)  36 zł
7)  34 zł
8)  30 zł