Europa, odznaka pamiątkowa, 1800 (?)

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 22:01:40
339800
Opis: Europa, odznaka pamiątkowa, 1800 (?), Denkmal / der / Dankbarkeit / D. G. M. / ALEXANDRUK, na stronie odwrotnej Wegen /Rettung / seines / HAUPTMANS / bey Haag / den III. Xber. / J800
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro (?), 48.1 mm, 30.41 g, niewielkie uszkodzenia krawędzi

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 194

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  125 zł
4)  60 zł