Bułgaria, medal pamiątkowy za I Wojnę Światową, od 1933

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 22:01:20
339236
Opis: Bułgaria - Borys III (1918–1943), medal pamiątkowy za I Wojnę Światową, od 1933, Aw: Daty 1915-1918 otoczone wieńcem, Rw: Ukoronowany herb Bułgarii otoczony wieńcem
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 32.0 mm, 16.98 g, z uszkiem
Literatura: Barac 103-105

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 102

1)  38 zł
2)  36 zł