Włochy, 5 lirów, 1843

Włochy, 5 lirów, 1843

Włochy, 5 lirów, 1843

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:59:20
339431
Opis: Włochy - Królestwo Sardynii - Karol Albert (1831–1849), 5 lirów, 1843, Genua, oznaczenie mennicy - kotwica
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 24.88 g, miejscowa patyna
Literatura: Monete Di Casa Savoia 10536, Pagani 253

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  130 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  100 zł
9)  90 zł
10)  80 zł
11)  60 zł