Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1891

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:53:20
339412
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1891, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 26.56 g, ciemna patyna
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 87

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  60 zł