Niemcy, 2 marki, 1913
Niemcy, 2 marki, 1913
Cena wylicytowana: 130 zł
337874
Opis: |
Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem) |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna, lekko przetarty, bardzo ładne |
AKS 140, Jaeger 109 |
Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138
1) 130 zł
2) 125 zł
3) 110 zł
4) 100 zł
5) 85 zł
6) 70 zł
7) 65 zł
8) 60 zł
min |