Niemcy, 2 marki, 1913

Niemcy, 2 marki, 1913

Niemcy, 2 marki, 1913

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:40:40
337874
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1913, Berlin, 100-lecie Bitwy Narodów (Bitwy pod Lipskiem)
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, lekko przetarty, bardzo ładne
Literatura: AKS 140, Jaeger 109

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 138

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  85 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł