Niemcy, talar, 1829 S

Niemcy, talar, 1829 S

Niemcy, talar, 1829 S

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:39:40
339310
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Antoni (1827–1836), talar, 1829 S
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.97 g, punkowa patyna na rewersie
Literatura: AKS 66, Davenport 868, Jaeger 60, Thun 309

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 115

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  520 zł
4)  450 zł