Niemcy, talar chrzcielny /tauftaler/, 1697

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:38:20
339754
Opis: Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Ernest August (1679–1698), talar chrzcielny /tauftaler/, 1697, Zellerfeld, Aw: Scena chrztu Chrystusa; Rw: Fragment ewangelii w 10 wersach, u dołu R❋❋❋B (Rudolph Bornemann)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 52.6 mm 29.17 g, ciemna patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Fassbender 2792

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 392

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  1 900 zł
4)  1 800 zł
5)  1 750 zł
6)  1 700 zł
7)  1 200 zł
8)  1 100 zł
9)  620 zł