Belgia, 5 franków, 1872

Belgia, 5 franków, 1872

Belgia, 5 franków, 1872

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:19:20
339430
Opis: Belgia - Leopold II (1865–1909), 5 franków, 1872, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby "900" 24.95 g, miejscowa patyna
Literatura: De Mey 93, KM 24

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 79

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  60 zł
7)  50 zł
8)  48 zł