Austria, 1 floren, 1887

Austria, 1 floren, 1887

Austria, 1 floren, 1887

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:17:40
339852
Opis: Austria - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 floren, 1887, Wiedeń
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 587

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 150

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  65 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  48 zł
10)  44 zł
11)  40 zł