Polska, nominał 100

Polska, nominał 100

Polska, nominał 100

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:13:00
339776
Opis: Polska - Wiśniewo, nominał 100, DOM. WIŚNIEWO
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 23.8 mm, 2.92 g, ośmiobok, zielona patyna, przedziurawiony, rzadki
Literatura: Sikorski t.V - notuje jedynie nominał 1, w cynku

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 66

1)  42 zł
2)  40 zł