Polska, nominał 100
Polska, nominał 100
Cena wylicytowana: 42 zł
339776
Opis: |
Polska - Wiśniewo, nominał 100, DOM. WIŚNIEWO |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
miedź, 23.8 mm, 2.92 g, ośmiobok, zielona patyna, przedziurawiony, rzadki |
Sikorski t.V - notuje jedynie nominał 1, w cynku |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 66
1) 42 zł
2) 40 zł
min |