Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Polska, 2 złote, 1997

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 17-02-2022 21:08:00
339479
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 2 złote, 1997, Warszawa, Zamek w Pieskowej Skale
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 315.000 sztuk, niewielkie uszkodzenie na obrzeżu
Literatura: Parchimowicz 749

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 92

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  50 zł
9)  42 zł